Ventspils 3x3 basketbola laukumos notika ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2024''. Par uzvarētājiem kļuva Ventspils 4.vidusskola – Matīss Mažrims, Markuss Zaharēvičs, Kristofers Cincius un Kristaps Nolendorfs. Komandas trenere – Amanda Sarokina.

Godpilno otro vietu izcīnīja Ventspils 6. vidusskolas komanda – Martins Klestrovs, Uldis Gothards, Matīss Siliņš un Jorens Lāže. Komandas treneris - Ģirts Zaķis.

Trešajā vietā ierindojās Ventspils tehnikuma 1. komanda  – Janeks Tolks, Tomass Roberts Sokolovs, Samuels Bondars un Valters Ērglis. Komandas treneris - Ronalds Zaķis.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Ventspils 4.vidusskolas audzēknis – Markuss Zaharēvičs, kurš balvā saņēma ielūgumu uz Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku, ko sarūpēja Olimpiskais centrs “Ventspils”.