Bukarestē notika Eiropas kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrs 3x3 basketbolā sieviešu un vīriešu izlasēm, kurā startēja arī Latvijas komandas. Latvijas vīriešu izlases 3x3 basketbola komandas sastāvā spēlēja Kārlis Pauls Lasmanis, kopā ar Kristapu Gludīti, Franci Lāci un Zigmāru Raimo.

Latvijas vīriešu komanda grupu turnīra ar rezultātu 21:15 uzvarēja Lielbritāniju, ar 20:11 bija pārāki pār slovēņiem un ar rezultātu 21:10 uzvarēja Rumānijas komandu.

Mūsu komanda grupā izcīnīja pirmo vietu, nodrošinot vietu pusfinālā. Cīņā par ceļazīmi uz finālturnīrā latvieši otro reizi šajā turnīrā pārspēja Slovēnijas izlasi ar rezultātu 21:9. Kārlis Pauls Lasmanis guva 9 punktus.

Eiropas kausa finālturnīrs 3x3 basketbolā notiks no 22. līdz 25. augustam Austrijā.