Nolūkā attīstīt Ventspilī mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo apbūvi, un konkrētajā gadījumā, lai nodrošinātu šo iespēju nekustamajā īpašumā Gaismas ielā 3, tika veikta lokālplānojuma izstrāde.
Ventspilī attīsta mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo apbūvi
10Ceturtdien, 27. aprīlī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma apstiprināt lokālplānojumu “Lokālplānojums nekustamam īpašumam Gaismas ielā 3, Ventspilī (kadastra apzīmējums 2700 009 0208)” (turpmāk – Lokālplānojums) un izdod saistošos noteikumus par Lokālplānojuma teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumu un grafiskās daļas apstiprināšanu.
Ar Lokālplānojumu un tā sastāvā ietilpstošajiem saistošajiem teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumiem iespējams iepazīties valsts vienotās ģeotelpiskās informācijas portālā ŠEIT!
Komentāri (10)
Attīsta mazstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo apbūvi - iebraucējiem, vai domes kliķes pātstāvjiem.
Domāju,ka gan vieniem,gan otriem.
Bet nekādā gadījumā priekš iedzimtajiem-ventiņiem daudzās paaudzēs...
Tāda nu ir lembergisma (cerēsim,ka brūkošā) īstā seja.
Ja jau daudzās paaudzēs dzīvo, tad jau ir kur dzīvot!
Ventiņi, ejiet strādāt tajos amatos, ko piedāvā iebraucējiem un arī saņemsi dzīvokli. Vēl kādus 25 gadus atpakaļ šo es teicu darba koļēgiem - ventiņiem. Un atbilde bija - bet tur taču īr grūti.
Ir tikai 2 profesijas, kam piedāvā - pedagogs un ārsts. Tas arī viss. Un, protams - domē sekretārei, kura mazgā mazajam Aivaram servīzi no kafijas biezumiem.
Ej mācies par pedagogu un ej strādāt skolā. Ej mācies medicīnu, nāc ārstē cilvēkus! Varēsi ietekmēt nākotni, bērnus izglītot, kārtību iemācīt, vai ārstēt un labāku dzīvo nodrošināt citiem!
kriska, tu laikam nav dzims Ventspile.25 gads atpakal ,neviens Ventis nevarej dabut to “ smago “ darb,pako pieskir dzivokl.kautgan ja ielid mazvirinam,tur kur gaism nekad neiespid bij iespejams,bet tie pacelas un privat majs sev sacel.
Jā, Jāni. es nav dzimusi Ventspilī, bet šeit dzīvoju kopš 1970 gada. Bet tev nav taisnība: kad ap 2006. gadu Komunālā pārvalde izsludināja konkursu uz vakānsijam , ventiņi nepieteicās : atnāca viens no Salacgrīvas un vēl divi no citām Latvijas vietām.
Vai bija jāiet strādāt celtniecībā- vai par strādnieku vai inženieri vai darbu vadītāju.Visur bija darba roku trūkums, un deva dzīvokļus, Piekrītu, ka vietējam jaunām ģimenēm bija jāpadzīvo kopmītnēs , kā visiem migrantiem.
Kriska, migrants te esat vienīgi jūs. Vietējiem NEDEVA dzīvokļus, jo okupantu savestajiem strādniekiem no citurienes un varas pakalpiņiem te bija priekšroka uz dzīvokļiem, jaunās ģimenes dzīvoja kopā ar vecākiem un vecvecākiem, un jaunajiem vīriešiem bija jābrauc ilgstoši dienēt uz citurieni, varēja pārcelt arī strādāt uz jebkurieni.
Nu ja vietējie neiet strādāt kādus darbus, tad ir jāmeklē strādnieki no citurienēm. Tad ir jāmeklē kādi labumi kā tos piesaistīt, protams. Tā ir bijis un būs, turklāt visur, ne tikai Ventspilī, Latvijā, bet arī citviet!