Pasaules Dabas Fonds aicina jauniešus vecumā no 18 līdz 25 gadiem pieteikties “Vides aizstāvības vasaras skolai”, kas norisināsies no 16. līdz 18. jūlijam Ķesterciemā. Dalība vasaras skolā ir bez maksas.

Šo mācību laikā jaunieši praktiski darbosies vides atjaunošanas talkā, dodoties pārgājienā, iepazīs apkārt esošo dabas daudzveidību, gūs ieskatu par šī brīža aktuālajiem vides jautājumiem, vides interešu aizstāvību un attīstīs dažādas prasmes, lai šīs zināšanas pielietotu savā ikdienā un dalītos tajās ar saviem līdzcilvēkiem.

Vasaras skolas ietvaros pieredzējuši vides jautājumu eksperti vadīs nodarbības par dabas kapitālu, aprites ekonomiku, Eiropas Zaļo kursu, vides komunikāciju un pilsoniskās līdzdalības iespējām. Debašu meistarklasē jauniešiem būs iespēja attīstīt kritisko domāšanu un argumentācijas prasmes, lai tagad un nākotnē spētu iedvesmot un pārliecināt arī apkārtējos. Vasaras skola piedāvā iespēju jauniešiem labi un vērtīgi pavadīt laiku dabas tuvumā, iegūstot jaunas zināšanas un prasmes vides aizsardzībā.
Pieteikties vasaras skolai iespējams līdz 8. jūlijam, aizpildot anketu elektroniski: ŠEIT!

Nakšņošanas, sabiedriskā transporta un ēdināšanas (tiks nodrošināta uz vietas) izmaksas dalībniekiem tiks segtas.

“Vides aizstāvības vasaras skola” tiek īstenota projekta “Jauniešu vides izglītība Latvijas sabiedrībā" ietvaros ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu.  Projekta mērķis ir teorētisku un praktisku apmācību veidā izglītot Latvijas jauniešus vecumā no 16 līdz 25 gadiem par videi draudzīgu dzīvesveidu, aktuālajiem vides aizsardzības un vides politikas jautājumiem, lai veicinātu par vidi atbildīgas sabiedrības attīstību un ikdienas paradumu maiņu.

Par Pasaules Dabas Fondu
Pasaules Dabas Fonds ir Latvijā reģistrēta sabiedriskā labuma organizācija, World Wide Fund for Nature (WWF) asociētais partneris, kas Latvijā darbojas kopš 1991. gada. Pasaules Dabas Fonda misija ir veidot nākotni, kurā cilvēki un daba dzīvo harmonijā. Organizācijas mērķis ir dabas aizsardzība, lai saglabātu ģenētisko, sugu un ekosistēmu daudzveidību, nodrošinātu atjaunojamo dabas resursu nenoplicinošu izmantošanu tagad un nākotnē, palīdzētu samazināt piesārņojumu, dabas resursu un enerģijas izšķērdīgu patēriņu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: