Eiropas čempionātā basketbolā U20 vecuma grupā sievietēm Itālijā Latvijas spēlētājas izcīnījušas piekto vietu.

Mūsu meitenes tika līdz ceturtdaļfinālam, taču tajā ar 50:79 piekāpās Serbijas vienaudzēm, kas nozīmēja, ka čempionāta turpinājumā būs jācīnās par 5.–8. vietu.

Šīs grupas pusfinālā latvietēm pretī nāca Slovākija, kuru izdevās pieveikt dramatiskā cīņā – četras sekundes līdz finālsignālam Kate Krēsliņa ar soda metienu panāca 60:59, bet sāncenšu tālmetiens nebija precīzs. Mačā par piekto vietu Latvijai bija jācīnās ar Poliju, kuru, aizvadot lielisku otro puslaiku, izdevās pieveikt ar 60:46.

Par čempionēm kļuva francūzietes, bet Latvijas pāridarītājas – serbietes – finišēja ceturtās.

Ventspilniece Paula Tomsone vairākus mačus sāka starta pieciniekā, bet iespaidīgu individuālo statistiku nesavāca – vidēji 15 minūtēs viņa guva 2,7 punktus un izcīnīja 2,3 atlēkušās bumbas. Sindija Gūtmane laukumā pavadīja vidēji 7,6 minūtes, gūstot 1,6 punktus un izcīnot 1,4 atlēkušās bumbas.