Paldies dārgajiem Ventspils vadītājiem!

Nobody | 19.05.2024, 18:15:30 | 4840

Paldies, ka atļāvāt ieiet muzeju naktī T I K A I divas studas plkst. 21-23 Pils izstāžu zālēs (arī tikai daļēji, visu skatīties nedrīkstēja- zāles galā,kur izlikti apģērbi apskatei nrobežojums- slēgts) un tad precīzi 23 izdzina kā suņus. Pietiek- paskatījies, nesanāca, nepietieka laika- ej prom, slēgts!
Dārgie Ventspilnieki, vai tiešām mūs, nodokļu maksātājus pašvaldībai, ciena? Tūristi atbrauc, izbauda, aibrauc. Bet mums drūmā Ventspils ikdiena.
Koncerti gan bija smuki- tas paglāba no kauna, ka atkal mūs iz... un pa.... .

Komentāri (37)

  • -8
    Katja 20.05.2024, 15:33:53

    Nobody - nespried par citiem pēc sevis! Man vecāki dzīvo Ventspilī un es zinu, kas ir bezdarbs - arī Rīgā!!
    Un esmu gatava labāk kādu sasmīdināt, nekā katru dienu "žākstīties" - jo man nepatiktu dzīvot tādā vidē. Es vienkārši eju un veidoju to - ko gribu redzēt.

  • -3
    edmundos 20.05.2024, 19:09:45

    Redz Katja! Ja jau Tavi vecāki dzīvo Ventspilī, tad jau pati esi aizlaidusies laimes meklējumos. Tāpēc uzskatu, ka Tavi pārmetumi galīgi garām. Cīnies ar savām vējdzirnavām un smīdini tās Rīgā.
    Mēs spriežam par attieksmi, kur kārtējo reizi ņirgājas par parasto ventspilnieku, kurš cenšas būt lepns par savu pilsētu, jo mums ir vis vis labākais. Un nevēlamies salīdzināt mūsu pilsētu ar kādu tur Franciju vai citu vietu uz pasaules. Tikai realitātē tāds čušššš, vien i.

  • -3
    Nobody 20.05.2024, 16:02:46

    Nu malacīte, Katja. Es zinu kas man ir un novērtēju. Un mēs visi Ventspilsnieki izbaudam un novērtējam un visi izbaudam Mūsu Visu Viedā Dižgara un viņa Pēcteču Šī Dieva rokas Pieskārienu guvušo G o d ī g i nopelnītos miljonus.

    Mums jau arī tas muzejs un Pils tā kā ir, bet kaut kā neizdodas muzeju naktī to apmeklēt jau kuro gadu. Kuldīga rullē visos parametros.
    Ej un blēj par paradīzi citur. Mums piegriežas šitās LABKLĀJĪBAS , pĀRTICĪBAS, pIEEJAMĪBAS VISLABUMA , BEZDARBA NAV Ministrijas, un sludinātāji.
    Piegriežas , ka nesauc lietas īstos vārdos, piesedz savus plikumus ar daiļām frāzēm, neko nemainot, pat nesaprotot, ka jāmaina, kā tas ir par šo "muzeju nakti".
    Katja, Tu kā no Andersena pasakas izkāpusi par to kailo karali, kur visi apgalvoja, ka viņam ir skaists tērps šūdināts.

  • -2
    Nobody 20.05.2024, 16:05:55

    Tev Rīgā darba nav? Nāc dzīvot uz Ventspili.

  • -6
    Katja 21.05.2024, 08:30:31

    Nu redz`, Nobody, mani pārsteidza "pilnvērtīgie uzbrukumi", ja kāds atļāvās pateikt, ka uzskaitītās problēmas nav tikai Ventspilī !! Bet vienlaikus pilnīgi ignorēta manis teiktā frāze: "Nav paradīze uz zemes nekur, tāpat kā nav ļaunuma bez labuma". Un tas lika domāt par tendenciozu attieksmi.
    Un paldies, man darbiņš ir - pareizāk divi, un vēl brīvprātīgā darbs, ko veicu bez maksas. Taču es zinu ko nozīmē bezdarbs Rīgā.

  • -3
    edmundos 21.05.2024, 20:57:49

    Katja! Kāpēc ventspilniekus būtu jāuztrauc citi pleķi uz zemes? Arī Āfrikā ir bezdarbs un vēl lielāks. Vai tapēc mums būtu jāizliekas, ka viss ir kārtībā?
    Pati jau esi uz to Rīgu aizlaidusies, ja vecāki dzīvo Ventspilī. Tāpēc Tavi komentāri ir nevietā, tamdēl saņēmi uzbraucienus. Gan jau mēs paši, bez Tavas palīdzības pabakstīsim mūsu vadoņus. Lai neatslābst, jo viņi(domes darbiniki) ir naudu tērētāji nevis pelnītāji. Un loģiski, gribas to rezultātu redzēt, lai zinātu ar ko lepoties.

  • -6
    Katja 22.05.2024, 09:10:08

    edmundos! Sen zināms, ka Mīlestība pasaulē dara visādus brīnumus, un cilvēki apprecoties, mēdz pārcelties ne tikai uz citām pilsētām visos gadsimtos, bet tas nemazina mīlestību pret vietu no kuras esi nācis.

    Taisnība- izaugsmei nav robežu, kopš 13.Saeimas Latvijā nav ar ko lepoties, bet žultaini teksti tam nepalīdz, ja nav reāli priekšlikumi risinājumam. Tas drīzāk atgādina Ļeņina metodes- pret inteliģenci ar dakšām (tajā laikā), bet rezultāts bija vēl traģiskāks nekā iepriekš.
    Ventspils noteikti iegūtu vairāk, ja mēs enerģiju novirzītu savu ideju realizēšanā (un jums tādas noteikti ir vairākas), nevis veicinot sevī un citos agresiju. Tās šobrīd pasaulē jau tā ir par daudz, un tāpēc miljardi no valsts aiziet ne tur, kur iepriekš solīts.
    Protams, negatīvās emocijas vieglāk uzkurināmas- ne par velti vairākos ārzemju TV šovos maksas balsojumus veido "pret" kaut ko, nevis "par", jo izrādās- tā var gūt lielākus ieņēmums. Bet ilgtermiņā tas ir destruktīvi- viņu fanu skaits samazinās.

  • 0
    edmundos 22.05.2024, 20:27:37

    Mīlestība tas ir labi.
    Vispār Tu to tekstu centies aizbīdīt uz baznīcas popa filozofisko pusi. Pareizi saki, ka miljoni aizplūst un parādi aug. Tikai kam pateicoties? Saujiņai bezgaļu, kuri nejūt mēru un bīda savas rebes un pret cilvēkiem izturas, kā zemākas kastas pārstāvjiem. To Tu sauc par inteliģenci??? Kolhoznieki, kas krievu laikā ielīda siltās vietiņās, arī pēc brīvības atgūšanas savus tikumus nav mainījuši. Savus sabiedrotos bīda valdēs un padomēs. Strāda velns viņ zin cik darba vietās, Brīnums, ka tā diena nav par īsu. Kurš tur ir inteliģence? Kas tos parādus atdos?
    Ne velti, papētot vēsturi ir dedzinātas muižas un vēl visādas labas lietas.
    Esmu pabraucis pa pasauli un pastrādājis ar, zinu kā nauda jāpelna, un kā jatērē. Neviens ārzemnieks netur darbā dīkdieņus, jo prot naudu skaitīt. Mums tas tērējošais aparāts ir par lielu.
    Sorry pati izprovocēji.

  • -3
    Katja 23.05.2024, 09:03:14

    Pilnīgi piekrītu, ka ierēdniecība Latvijā ir par lielu, un to jau sen paši politiķi atzīst - bet štata vietu samazinājumi pagaidām redzami tikai pašvaldībās (jo 13.Saeima atņēma visām ieņēmumu daļu), bet ne ministrijās un valsts kapitālsabiedrībās.
    Bet pie frāzes par inteliģenci es speciāli akcentēju - "tajā laikā", jo vēsturiskais atgādinājums bija par šīs agresijas traģisko rezultātu tautai gan morālā, gan tehnoloģiju attīstības ziņā.
    Nenoliedzu arī jūsu novērojumu: "..pret cilvēkiem izturas, kā zemākas kastas pārstāvjiem..",bet tas liecina, ka sabiedrībā morālā krīze augusi vairāk nekā ekonomiskā, un tas ir vēl lielāks bremzējošais faktors. Jā, slikta attieksme nevienu nemotivē, un mums tiešām būtu jāmeklē risinājums kā veicināt savā vidē gadsimtos pārbaudīto vērtību skalu, kas rada pamatu pašcieņai - nevis iedomībai. Taču vēsture ir arī pierādījusi, ka ļaunumu nevar uzveikt ar ļaunumu. Tāpēc ļoti svarīgi ir instrumenti ar kuriem vēlamies sasniegt laba darba rezultātus.

  • 0
    edmundos 23.05.2024, 20:25:39

    Ļoti daudz teksta, nekā konkrēta!!! Tāda filozofija par notiekošo. Gribu redzēt Tavu teoriju dzīvē. Konkrētāk ko darīt man, Tev, iedzīvotājiem, lai mūsu bērniem šis parādu kalns nebūtu jānes?

  • -2
    Katja 24.05.2024, 08:38:27

    Šķiet, ka bija pat fakti.
    Jebkuri kari beidzas, līdz ar to mainās sistēmas, mainās arī paaudžu attieksme pret materiālismu,un to nevarēšu ietekmēt ne es, ne Jūs, ne citi.
    2014.g. pētījumos secināts (bija daudz aprakstīts arī Latvijā), ka jau Milenium paaudze nav paverdzināma tā kā iepriekšējās- tā neņem kredītu dzīvokļiem, bet īrē; tā nekrāj mašīnām, bet izmanto koplietošanas; tā pasauli apceļo ar mugursomu un riteni (vai kājām), nevis pa 5*viesnīcām; darbu gatavi pamest, ja tur nav harmoniskas attiecības utt. (diemžēl arī nemācās, jo uzskata, ka cena neatbilst ieguvumam- laika&naudas izteiksmē). Viņi neķer to bumbiņu, ko piespēlē "parādu sistēma", bet dzinējspēku gūst savstarpējā sadarbībā no "šeit un tagad" procesa prieka (iespējams tāpēc arī neveido ģimenes ar bērniem).
    Galvenais lai mūsu bērni vēl mācētu veidot attiecības, jo šo spēju nopietni degradē TikTok kultūra, radot ieradumu koncentrēties uz 2-3min sižetu/emocijām, nevis prasmi savienot un analizēt cēloņseku sakarības.

  • 0
    ne 24.05.2024, 09:30:23

    Nu jau darba tirgū griezdamies nāk Z paaudze, kura sāk strādāt ar vienu kāju ārā pa durvīm - sevi vienmēr liks pirms darba, gribēs redzēt skaidru izaugsmes ceļu uzņēmumā, apšaubīs augstāk stāvošos un hierarhiju, spiežot uz vienlīdzīgu sadarbību, tāda paverdzināšana kļūst par pagātni :)

  • 0
    edmundos 24.05.2024, 19:35:00

    Laikam jau Tārps pareizi sacīja par Kristiānu, Katju. Izskatās tāds pats cietpauris.
    Ko dod pieminētie fakti? Nevienam vieglāk no tā nepaliek. Jautājums ir ko darīt, lai pieminētie fakti nebūtu??
    Ne jau mani uztrauc jaunās paaudzes veidotie parādi. Vairāk pie varas esošie stagnāti kas veido parādus, kuri imitē baigo strādāšanu. Redz mēs šo, mēs to par mums rūpējas. Bet reālajā dzīvē atkal nodokļu maksātajam jāsedz izdevumi ar šo projektu uzturēšanu. Pat visādus grandus izdomā, lai sevi uzslavētu. Tādus agrāk nebiju pat dzirdējis. Nodokļu maksātājus, uzsveru, ražojošos uzņēmumus, kuri reāli dod pienesumu tautsaimniecībā.
    Visvairāk tracinu šo padomes locekļu iecelšana kontroles funkcijām, kuru atalgojums ir nesamērīgs ar paveiktiem darbiem, un trakākais to neviens nevar izmērīt.
    Kā nesaprot tās lielās algas, pēc tam pensijas un kurienes ņems naudu. Cilvēki ar mazāk paliek no šīs labās dzīves.
    Šie ir tie parādi,kuri veidojas un atstāsim saviem bērniem, lai maksā.

  • 0
    Spēle vienos vārtos 24.05.2024, 14:58:54

    Katja ir no tā paša odžu midzeņa, no kura Kristiāna, viņa arī MartaP, viņa arī Liene, viņa arī Kristaps, viņa arī ..., viņa arī !!!, utt. Īstajā vārdā Karīna, sēź pilsētas bibliotēkā un aiz gara laika čakarē smadzenes apmeklētājiem un portālu Ventspils.lv un Ventas balss komentētājiem.

  • -3
    Katja 25.05.2024, 08:38:32

    Parādus, edmundos, jau neveido jaunā paaudze! Un par parādu atdošanu- noteikti atceraties, kā Dombrovskis lika visiem "savilkt jostas", veselības nozares budžetam pat nogrieza 46% (min.Circenes laikā- nedomājot par sekām tautai), jo kredīts jāatdod pirms termiņa, lai mums reitngs labāks (!!), bet Grieķija tajā pat laikā paziņoja, ka savu parādu vispār neatdos un saglabās valstī pat 13.algu- un nekas..! Tātad- parādu sistēmas sekas jau sāk nedarboties. Tāda ir nozīme faktiem. Sistēma brūk.
    Bet par padomēm un nepamatoto ierēdņu apjomu piekritu jau iepriekš.
    Pie mums beidzot ir vasara, izbaudām - lai sirsnīgas brīvdienas :0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: