Prioritātes
Kā saprast, kuram sporta veidam Ventspilī ir piešķirts prioritātes statuss? Un attiecīgi var noteikt prioritātes finansējumam no pilsētas budžeta. Es iesaku, ka vieglatlētikai vajadzētu būt šādam prioritāram sporta veidam.
Kā saprast, kuram sporta veidam Ventspilī ir piešķirts prioritātes statuss? Un attiecīgi var noteikt prioritātes finansējumam no pilsētas budžeta. Es iesaku, ka vieglatlētikai vajadzētu būt šādam prioritāram sporta veidam.
Komentāri (18)
Informējam, ka Ventspils pašvaldība finansējumu sporta veidu atbalstam piešķir ņemot vērā sportistu panākumus, iesaistīto dalībnieku skaitu, treneru kvalifikāciju un šo sportistu vidū ir arī vieglatlēti.
Izrādās, lai uzskaitītie sportisti varētu gūt panākumus, viņiem ir jāsāk investēt sev pašiem. No jūsu atbildes var secināt, ka prioritāšu nav. Nav noteiktas prioritātes, nav atbildības par sportistu sasniegumiem. Tas ir ērti.
Nu bet katrs par saviem panākumiem ir atbildīgs pats. Protams, ka ir pašam jāieguldās, lai būtu panākumi. Pašvaldībai nav pienākuma izvirzīt prioritāru sporta veidu. Tiek nodrošināta iespēja sportot, tiek finansiāli atbalstīti sporta veidi, sporta attīstība, bet protams, ir jāieguldās arī pašiem. Pašvaldība nav atbildīga ne par mūsu bērnu audzināšanu, ne mūsu pašu. Pašvaldībai ir savas funkcijas un pienākumi, un vecākiem, ģimenei - savas.
Es uzskatu ka jāsāk ar vingrošanu.
Popularizēt kā veselīga dzīvesveida pamatu gluži vienkārši.
Cits viss var pēc tam attīstīties ja kāds sportists vai kolektīvs parāda savas dotības no labākās puses.
Kāpēc kādam jābūt prioritātes statusam? Vai tad neskata pēc tā, cik daudz sportistu tajā trenējas, tam arī ir lielāks finansējums?
Tas varētu būt kritērijs. Piemēram, 100 vieglatlēti un 12 basketbolisti. Vieglatlētiem ir nepārprotama prioritāte.
Tamdēļ ka, piemēram, Ventspilī leģendārā šķēpmešana attīsta lielākā mērā labo plecu, turpretī pastāv sportiskās disciplīnas kam piemīt vispārīgs raksturs, kas atstāj labvēlīgu iespaidu uz veselību un pašsajūtu tā vietā lai specifiski trenētu atsevišķus profesionālus sportistus panākumiem sacīkstēs.
Porniek. Par vingrošanu. Padomju laikos vingroja visi , visās darba vietās . Kā to organizēt tagad , kā to organizēt skolās , jo ir fizkultūras stundas. Diktatūras laikos bija vajadzīgs karavīrs , demokrātijas laikos , kas vajadzīgs , ierēdnis , kompjūterists , un vecāki , kas atbalsta sportu , un jaunatne , kas grib sportot un cīnās . Ir pietiekami sporta veidi Ventspilī, tikai jāgrib .
Tādā gadījumā ir jāiegulda līdzekļi starptautiskajā militārajā daudzcīņas sportā. Lai būtu apmācīti sportisti, kas nepieciešamības gadījumā varētu pastiprināt bruņotos spēkus. Es uzskatu, ka tā ir galvenā prioritāte tagad un paredzamā nākotnē.
Jā,vecais karlovičš vēl joprojām vingro savā kaķu piedirstā šķūnītī
Tas viss ir labi droši vien. Es tikai šaubos par sacensību veicinošo jēgu kopējā sociumā - no šā viedokļa varam būt droši ka padomju laikos kāds vismaz formāli par vispārējo sabiedrības veselību rūpējās.
Tagad ir tā ka ļauj krieviem izpostīt ukrainu un ka tā, galīgi noasiņojusi, tomēr pārvār pretinieku un tad sāk tur kaut ko atbalstīt lai kopīgi varētu svinēt uzvaru. Jau pirms deviņiem gadiem vajadzēja to okupantus izmest, jau pirmajā dienā virs Kijevas bija jābūt F-16 eskadriļai lai nosargātu pilsētu, vispar bija jābūt gatavībā uztvert to kāvienu. Bet, lūk, Ukraina nebija NATO dalībniece, tamdēļ mēs tur nekā nevarējām darīt, cilvēkiem jācieš postu. Tas pats ir ar lielo sportu : spēcīgie aiziet, gūst sev medaļas kamēr vājākie tur var, pie televizora pļumpējot aliņu, bļaut sev par Latvijas panākumiem pasaules hokeja čempionātā.
Tamdēļ ir skolās nepieciešamās fiziskās kultūras stundas, kuras pamatojas sākotnēji vispārējā ķermeņa atīstībā nevis sporta spēlēs un sacīkstēs.
Porniek. Ukrainai dod vis kaut ko , bet lēnām , jo Krievija ir augonis ar stulbiem zombētiem iedzīvotājiem, kas dzīvo uz planētas zeme un operācija vilksies ilgi , jo čečeni un citas tautas, atcerās krievu pasaules zvērības un tas būs interesanti, jo mēs vēl to piedzīvosim .
Jā, nu tad fiksāk vajadzēja to augoni izoperēt. Un kāds tam sakars ar sporta prioritātēm.
Saruna nav par to, kas un kā uztur fizisko kondīciju un cīnās pret okupantiem. Arī šīs ir svarīgas tēmas, taču saruna ir par to, kas un kam dod skanošo un kāpēc to dod tieši šiem cilvēkiem.
Nu ja, taisni par to mēs te.
Par Daini Kūlu kas met koka pagales vāli vecajā manežā improvizētā tīklā.
https://www.youtube.com/watch?v=A_hLdPRsssE
Kristiāna. Es uzskatu, ka, ka pašvaldībai tomēr ir jāņem vērā iedzīvotāju viedoklis jautājumos, kas skar iedzīvotājus. Tā kā pašvaldībai nav citu iespēju uzzināt iedzīvotāju viedokļus, lai viņi uzzina iedzīvotāju viedokļus šajā forumā. Mums ir demokrātiska pašvaldība? Vēl labāk būtu uzzināt, kā tiek sadalīti šogad sporta veidiem paredzētie līdzekļi. Daudziem cilvēkiem būtu interesanti to uzzināt. Lūdzu, publicējiet to šajā forumā un neaiciniet mani staigāt pa ierēdniecības kabinetiem.
Karloviča kungs vienīgais ko vecumā var pacilāt ir savu veco ādu un savus vecos vanckarus,jo visam citam vairāk spēka nav
Tārps neko nemāk izdomāt , laikam zilais ,jo raksta man, velk uz šķūnīti , un intresējas par manu ādu un vanckariem, izvirtulis .