Jānoindējās vai?......?
Jautājums pilsētas domei.Šodien apmēram ap 14.30 pārventā tika jūtama ļoti spēcīga un ilgstoša gāzes smaka.Kurš par to nes atbildību,vai tad neviens?Ja jau zvanot uz 112,114,gāzes kantorim,kā arī Valsts policijai,visi tevi kaut kur sūta.Vai arī tas tiek darīts apzināti lai cilvēki izsprāgst kā tādi kaitēkļi.
Komentāri (11)
Domes atbide būs-dome par smakām neatbild,zvaniet uz diennakts nr....un viss.
Neviens neko nedarīs...jo viss tak ir ok!!
Jāpārvācas uz citu dzīvesvietu vai??
Vienā vietā smird..pārventā nesmird. Šodien tiešām smaka bija spēcīga, ātri vien atmetu domu vēdināt dzīvokli.
tieši tā!!! smird kā čenobiļā.... gāzmasks jāvelk,lai izdzīvot.... jāiet streikot un sērkoks jāpiemet naftas smirdoņai...,ja neko tā ventspils nerisinās.
Vo! Aiziet! Nevis čīkstēt komentāros! Urrāa!
keda,vai tu arī pret varu (pašvaldības)?Vai tiešām guvi apskaidrību?Tas ir labi,lai tev veicas.
Es tak runāju par cīņu pret smakotājiem, domā no Jūras ielas nama nāk visi šie aromāti? Hmm....
ir jau ir visādi smaķeļi mūsu pilsētā jau no PSRS laikiem.Nekas tur nemainīsies,jo biezo barotavas būs vienmēr.
Labdien!
Lai gan pašvaldība vairakkārt ir informējusi par smaku cēloņiem un reālajiem atbildīgajiem, vēlamies vēlreiz atgādināt, ka, konstatējot nepatīkamas smakas, nekavējoties jāinformē Valsts vides dienests, zvanot uz vides SOS tālruni 25749231. Oficiālas sūdzības saņemšana ir juridisks pamats, lai Valsts vides dienesta inspektors vērstos pie uzņēmuma, kas veic naftas un ķīmisko produktu pārkraušanu, ar prasību samazināt produkta iekraušanas ātrumu vai pārtraukt kraušanu. Līdz nākamā gada 31. maijam, kad uzņēmumiem, kuri veic naftas un ķīmisko produktu pārkraušanu, obligāti būs jāizmanto tvaiku savākšanas un pārstrādes iekārtas, tas vēl arvien paliks vienīgais reālais risinājums situācijas uzlabošanai.
Operācijas ar naftas produktiem, to uzglabāšana un pārkraušana, kā rezultātā rodas nepatīkamās smakas ir piesārņojošā darbība. Vienīgā institūcija, kura ir tiesīga izdot atļauju šādai darbībai ir Valsts vides dienests, tāpat tā ir arī vienīgā institūcija, kas veic atļaujas nosacījumu kontroli praksē. Ventspils gadījumā “B” kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas uzņēmumiem ir izsniegusi Valsts vides dienesta Ventspils Reģionālā vides pārvalde un Pārvaldes inspektori ir tie, kuru pienākums ir kontrolēt atļauju nosacījumu ievērošanu.
A vai domei nebūtu jāatbild par to, kas pilsētā notiek? Kas tad īsti to pilsētu vada, dome? Vai vides dienests? Varbūt Iļjičs? Katrā ziņā, rodas iespaids, ka dome paredzēta tikai lai "gudri" pļūtītu un labi iekasētu. Tādā gadījumā - kur varam parakstīties par atteikšanos no pakalpojuma?
Kas savā laikā dienējis armijā (vienalga-okupantu vai Latvijas),par smakām daudz neuztrauksies,pie gāzēm pierasts kazarmās,kad kareivju ēdnīcā pasniedz zirņu zupu vai skābos kāpostus...